O NÁS - FITNESS FONTÁNA PŘELOUČ

Vážení klienti,

s provozováním Fitness v Přelouči jsem začal již před patnácti lety, a protože se mi prostor v centru města zdál postupem času malý vzniklo později Fitness Kasárna na okraji Přelouče. To svým vybavením rozlohou a komplexností služeb sice přesahovalo dosavadní nabídku obdobných zařízení v Přelouči, avšak bylo limitováno právě svojí vzdáleností od centra a prostředím nově vzniklých ubytoven.

Když se naskytla příležitost situaci řešit, přestěhoval jsem Fitness Kasárna do budovy bývalého Hotelu Fontána, jehož poloha ve středu města u kruhového objezdu s parkovištěm a autobusovou zastávkou je naopak ideální. Nechtěl jsem měnit zažitý název objektu, a proto vzniklo FITNESS FONTÁNA.

Vnitřní prostor Fontány kombinuje klasické Fitness, které rádi využívají začátečníci či lidé zvyklí na posilovací stroje s tělocvičnou pro funkční trénink, která potěší spíše zkušenější sportovce. Navíc je pamatováno i na nezbytnou regeneraci, a proto je ve FITNESS FONTÁNA k dispozici nejen Finská sauna s ochlazovací kádí, ale i Parní kabina s odpočívárnou. Tyto prostory ocení nejen sportovci po cvičení, ale jsou koncipovány i jako privátní wellness pro páry či skupiny lidí, kteří cvičit nechtějí, ale rádi relaxují. Špičkové solárium LUXURA s vůní vodní mlhou a dalšími vychytávkami ocení každý, kdo dbá o své zdraví a krásu. Vždyť vitamín D získaný pří opalování v soláriu posiluje imunitu a působí jako prevence korona viru navíc se po opalování člověk lépe cítí a dobře vypadá.

Fitness Fontána nabízí prostor pro sportování seberealizaci a relaxaci všem aktivním lidem bez ohledu na věk či úroveň kondice. Chcete-li rádi Vám pomůžeme splnit Vaše touhy a cíle. Předpokládám, že díky mému vzdělání z FTVS UK a zkušenostem z vrcholového sportu se nám to společně může podařit rychle a bezpečně navíc v příjemném prostředí.

Těšíme se na Vás
Za Fitness Fontána

Mgr. Stanislav Leníček