POPIS LEKCÍ

Připravili jsme pro Vás nové skupinové lekce, jejich aktuální rozpis naleznete zde na naší webové stránce a Facebookové stránce: Fitness Fontána Přelouč, kde můžete sledovat aktuální dění a případné změny v programu.

Při první návštěvě u nás máte nyní jakoukoliv lekci zdarma, Vámi zvolenou skupinovou lekci si můžete rezervovat na tel. čísle 777 300 100 nebo přes rezervační formulář. Pro objednání on-line je třeba mít zakoupenou permanentku, nebo složený kredit 150 Kč. Poprvé si tedy hodinu zamluvte telefonicky, mailem či zprávou přes Facebook.

Aktuální nabídka skupinových lekcí:

BODYSTYLING

Je kombinací klasického aerobiku a posilování a rovnoměrně zpevňuje a formuje postavu. Aerobic slouží k zahřátí v úvodní části lekce a druhá část je věnována posilování. Tempo se střídá podle toho, které svalové skupiny  se zrovna procvičují, přičemž by se měly periodicky střídat svaly horních a dolních končetin, aby nedošlo ke svalové nerovnováze. Je ale také možné zaměřit se pouze na problémové partie – stehna, hýždě a břišní svaly.

BOSU BODY

Také rovnoměrně zpevňuje a formuje postavu a zapojuje hluboký stabilizační systém. Kombinuje aerobní cvičení na balanční pomůcce, které slouží k zahřátí v úvodu lekce. Druhá část je posilovací, opět s využitím bosu a dalších pomůcek. Obě lekce jsou zakončeny důkladným protažením celého těla.
Zaměření lekce: komplexní balanční cvičení pro lepší kondici a zpevnění středu děla, funkci svalů i spalování tuků, vhodné pro začátečníky i pokročilé. Výborný trénink pro sportovce!