PROGRAM NONSTOP FITNESS FONTÁNA

Cvičte kdy chcete a
potřebujete Vy, před prací, po práci či v noci!

Klient který chce využívat tento program podepíše smlouvu, zaplatí poplatek za čip 1000 Kč na rok a 200 Kč vratnou kauci a zakoupí si časovou nebo vstupovou permanentku tak, jak je zvyklý. Program mohou využívat i držitelé karty Multisport.
Permanentka funguje jako čip, pomocí kterého se po přiložení ke čtečce na dveřích Fitness otevřou dveře a odečte se mu vstup, či bude pouze vpuštěn, má-li časovku. Odejít lze bez použití čipu. ČIP JE NEPŘENOSNÝ! /ani vstupový nelze nikomu  půjčit ani na něj  nemohou jít dvě a více osob/

 

Znamená to, že kdo nemá čip, nemůže Fitness navštěvovat?

Zakoupení čipu všem doporučujeme, Fitness bude sice nadále možné navštěvovat v době, kdy je přítomna obsluha, za stejných podmínek jako dosud, ale otevírací doba bude od 1. 9. 2020 změněna 8 – 11  a 15 – 19 hodin ve všední dny a 9 – 11 a 14 – 18 o víkendech.

Navíc každý klient s čipem starší 18 let může vzít sebou přítele, přítelkyni či dva kamarády, za které zodpovídá, musí je zapsat do sešitu a vhodit do kasičky jednotné vstupné 110 Kč za osobu, tím jim vlastně umožní také vstup NONSTOP!

V uvedenou otevírací dobu, která se může měnit dle zájmu a ročního období bude fungovat i solárium a sauna – jinak bude třeba se objednat. Během otevírací doby bude možné klasicky kupovat výživové doplňky, platit jednotlivý vstup či si zakoupit permanentku a také si dobít čip. Ten lze dobít i platbou na účet – 3502301309/0800 se jménem v poznámce a napsat e-mail na info@fitness-fontana.cz, že byla provedena platba. (Raději s časovou rezervou před vypršením platnosti čipu.)  

Když není přítomna obsluha, nelze využít nic z baru?

Vzhledem k tomu, že prostor Fitness je monitorován kamerami, bude možné vzít si na
baru výživový doplněk, vodu z lednice, připravit proteinový či iontový a nápoj a zaplatit do kasičky. Pokud by toto bylo zneužíváno, bar se zavře, kdo cokoliv nezaplatí, strhne se mu kauce.

Je třeba se něčeho obávat, není-li přítomna obsluha?

Není, prostor je monitorován kamerami, toalety, šatny i aerobní sál fungují normálně,
bar v podstatě také. Podpisem smlouvy  souhlasíte s náhradou případné škody či sankcemi za nedodržování provozního řádu.

Vše  tedy funguje tak, jako kdyby tu byla obsluha, ale nejste omezeni otevírací dobou, takže čip se vyplatí!!!